Akademia nurkowania- profesjonalizm i spore doświadczenie w branży

Jeżeli od zawsze ciekawił Cię oraz fascynował podwodny świat stworzeń- żyjących w głębi wód oceanów i mórz, najgłębszych jezior świata, a także pozostałych naturalnych głębokich, zbiorników wodnych. To jest to oferta- naszej szkoły adresowana wprost do Ciebie.
Nasza propozycja jest skierowana do wszystkich osób, które są zainteresowane oraz spragnione poznawania podwodnej fauny i flory na naprawdę wielkich głębokościach pod powierzchnią lądu.

Jak wypadamy, jako ośrodek na tle innych, ośrodków szkoleniowych?

Nasza Akademia nurkowania Go Dive to ciągle rozwijającą się szkoła – instruktażowego nurkowania w Polsce. Jesteśmy jedną placówką, z tych najlepszych w kraju. Prowadzimy szkolenia zarówno dla naszych Klientów, jak i przyszłych instruktorów- w zakresie nurkowania.

Obszar działania naszej akademii

Jako Akademia nurkowania Go Dive działamy na obszarze całej Polsce. Zrzeszamy również już na naszym fanpage ’u -kilku tysięczną grupę członków, w tym także doświadczoną kadrę instruktorów wśród członków naszej internetowej grupy.

Oferta szkoleniowa- wielkie streszczenie naszych możliwości

 Przychodzących na szkolenia do nas kursantów, przede wszystkim uczymy: podstawowej obsługi oraz sprawnej obsługi sprzętu, serwisowania butli tlenowych, masek gazowych (tlenowych), ich wymian, ale również odpowiednik technik nurkowania. Jest to bardzo istotne i szalenie ważne dla zdrowia oraz życia- zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych, kiedy zaczyna kończyć się tlen w butli lub kiedy, o zgrozo- nastąpiło rozszczelnienie się butli z tlenem.
 Uczymy również udzielania pierwszej pomocy medycznej osobom, które zachłysnęły się wodą albo zaczęły tonąć lub niestety- w trakcie zanurzania się na dużej głębokości, doznały niepożądanych obrażeń. Przykładowo: krwawienie wewnątrz czaszkowe, wewnątrz jamy gardłowej lub nosowej, a także innych niebezpiecznych sytuacji zagrażających zdrowiu oraz życiu nurkującemu.

Wzajemna- współpraca zawsze popłaca, wymiana wzajemnych doświadczeń

Jako Akademia nurkowania Go Dive współpracujemy z fachowcami z całego świata w tej branży.
Nieustannie podnosimy własne kwalifikacje i tym samym – równocześnie wymieniamy się wraz z innymi, własnym zawodowymi oraz osobistymi doświadczeniami.

Spotkania, miejsca szkoleniowe

Pierwsze lekcje zanurzana się w wodzie na małych głębokościach do kilów metrów – dla początkujących prowadzimy na krytym basenie. Kurs może odbywać się zarówno w kraju, jak i za granicą, również jako dodatkowa atrakcja w czasie, np. wakacyjnego wypoczynku.
Każdy kurs kończy się egzaminem końcowym i uzyskaniem certyfikatu. Szkolenia końcowe rozłożone są w czasie, w terminach, od: 2 do 5 dni. W zależności od stopnia umiejętności i zaawansowania opanowania technik nurkowania przez każdą osobę -zdającą egzamin końcowy na nurka.

Zapraszamy wszystkich chętnych Państwa do skorzystania z oferty naszej. Profesjonalnie zarządzanego przez nas ośrodka- Akademia nurkowania Go Dive. Pracujemy już w tym od ponad 20 lat. Zresztą rzesze pozytywnych opinii- potwierdza pełne zadowolenie ze strony- naszych klientów.