Wróżby na Andrzejki

Amerykanie i Anglicy mają Halloween, które wiąże się u nich z wieloletnią tradycją. Nasi rodacy chętnie przyjmują te święta i coraz częściej organizują zabawy na Halloween. Mimo wszystko nadal najbardziej popularnym dniem do świętowania jesienią są Andrzejki. Wróżby na Andrzejki są tego wieczoru punktem obowiązkowym.

 

Lanie wosku lub wróżby z kart są zabawą, w której uczestniczą nawet dzieci. Często w szkołach organizowane są wróżby na Andrzejki, którym towarzyszy poczęstunek i dyskoteka.
Jeśli zwykle nie jesteśmy przesądni, możemy w ten wieczór być mniej zachowawczy. Wróżby online są łatwo dostępne i nic nie stoi na przeszkodzie, by wróżby z kart
,, przepowiedziały” nam przyszłość w ten wyjątkowy dzień. Należy wszelkie przewidywania brać z przymrużeniem oka, ale jak wiadomo wróżby na Andrzejki mogą być świetną zabawą.
Jeżeli w ten dzień obchodzimy imieniny, możemy przygotować dla gości wróżby z kart. Taka forma urozmaici imieninową kolację i rozbawi towarzystwo.

 

Szukając wróżby online korzystajmy z darmowych stron. Wysyłanie kosztownego sms-a może pociągnąć przykre konsekwencje, jeśli nie zapoznamy się z regulaminem portalu.
Jeśli nie znamy żadnej wróżby na Andrzejki, z pomocą przyjdzie nam internet. Tutaj znajdziemy nie tylko wróżby online, ale i inne, często bardzo stare sposoby na wróżby z kart.
Podczas zabawy Andrzejkowej liczy się dobry humor i wesoła zabawa. Odrobina luzu i relaksu pozwoli wyśmienicie spędzić czas w gronie przyjaciół lub rodziny.