Szczęśliwe liczby

Stare dobre czasy, niezapomniane chwile. Oczekiwanie na swoją kolej. Długa kolejka w pobliskiej kolekturze. Można zawrzeć nowe znajomości, wymienić się spostrzeżeniami, a później opłacić swój szczęśliwy kupon. Decydujesz się na własne liczby? A może dla Ciebie będzie korzystniejsza opcja chybił trafił?

Tak, to jest to czego potrzebujesz. Ołówek i kupon. Wybierasz liczby, te które przynoszą szczęście. Często zastanawiamy się nad swoją datą urodzin, a może kogoś bliskiego, babcia, dziadek, taka, brat siostra, mąż czy żona. Nikt nie chce zdradzić swojego szczęśliwego sposobu, magicznych liczb, które przynoszą szczęście.

Szansa bywa jedna, jednak możliwości wiele. Nie warto ograniczać się do jednego zakładu, często kilka daje większe możliwości. Nigdy nie wiadomo, co okaże się Twoją szczęśliwą liczbą. Numer domu? Numer buta? Spokojnie zasiądziesz przed telewizorem i będziesz oczekiwać na wyniki Dużego Lotka. Starej, niezapomnianej gry, która sprawia wiele radości, wspomni chwile pełne szczęścia i obrazy z dzieciństwa, gdy dziadek czy tata wysyłali swoje kupony. Kupony, które okazywały się szczęśliwe.